MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9028591
nr 902 8591
Skåp
1700-/1800-tal, furu, längd: 99 cm, djup: 52 cm, höjd: 193 cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 14 juli 2014
kl 19:04:28
2.000 kr
2.400 kr